Grupa smrti opravdala naziv: Ludnica u Minhenu i u Budimpešti, Nemci prošli dalje u 85. minutu, Ronaldo spašavao Portugalce

Večernje novosti 23.06.2021  |  Novosti online

Francuzi u osmini finala igraju sa Švajcarskom, Portugalci idu na Belgiju, a Nemci će na Vembli protiv Engleske. Vodili su Mađari 1:0 i 2:1 na Alijanc areni, u jednom trenutku bili i drugi na tabeli, ali na kraju su završili učešće, skupo prodavši kožu u možda i najtežoj grupi u istoriji Evropskih prvenstava - protiv prvaka Evrope i dva poslednja šampiona sveta osvojili su dva boda! U isto vreme u Budimpešti Kristijano Ronaldo je sa dva gola iz penala uvećao skor