Spektakl Španije i Hrvatske! Vatreni dali 2 gola za 7 minuta, pa ispali u produžecima!

Vesti online 28.06.2021

Fudbaleri Španije obezbedili su plasman u četvrtfinale Evropskog prvenstva pošto su u jednom od najboljih mečeva na šampionatu pobedili Hrvatsku posle produžetka 5:3.

Od starta meča, Španija je bila bolji rival na terenu i napala Hrvate. Tako su odmah stvorili nekoliko prilika. Prvo je Koke bio u gol šansi, a onda i Morata. Ipak, rezultat je ostao nepromenjen. Ipak, umesto gola Furije, usledio je šok u 20. minutu. Pedri je vratio loptu Simonu iz velike udaljenosti. Nespretno je reagovao čuvar mreže Bilbaoa, pa je Španija primila jedan od najbizarnijih golova u istoriji Evropskih prvenstava. Izjednačenje je stiglo u 38. minutu