Teško povređena Vranjanka pri padu sa bicikla
Vranje news 30.06.2021 | Vranjenews

Teške telesne povrede zadobila je ženska osoba iz Vranja (1987) prilikom pada sa bicikla u okolini grada, saopšteno je iz Policijske uprave u Vranju.
Do nezgode je došlo u utorak oko 20 časova kada je devojka, krećući se iz smera Kupininca ka Vranju, u blizini mosta na Južnoj Moravi iz za sada nepoznatih razloga skrenula na suprotnu stranu kolovoza i pala sa bicikla. Sa povredama glave i tela medicinski je najpre zbrinuta u Vranju, a potom prebačena u Klinički centar Niš. Po zvaničnim podacima biciklisti najviše stradaju u saobraćaju.Svi podcenjujemo ovo prevozno sredstvo i neozbiljno se ponašamo.Želim devojci




![KROZ BLATO I SNEG 70 KILOMETARA: Vozi đake, kupuje lekove i čuva školu – učitelj Marko dobio državni orden [VIDEO]](https://nstatic.net/596/41413596vdlkvj.jpg)


