Fudbal se ne vraća kući! Italija je novi šampion Evrope, Donaruma heroj "azura"!

Alo 11.07.2021

Reprezentacija Italije je u penal završinici pobedila Englesku (3:2) i tako postala novi šampion Evrope

Reprezentacija Italije novi je šampion Evrope. Bio je ovo neizvestan meč, a "azuri" su slavili nakon penala. Engleska je odlično započela meč, već u drugom minutu Luk Šo je doneo prednost "gordom albionu". Tanjug/Ap U narednom periodu Engleska je nastavila sa napadima, ali uspeo je Donaruma da sačuva gol "azura". Do kraja drugog poluvremena, Italija je imala nekoliko šansi, ali nisu uspeli da ih iskoriste. Italija je do izjednačenja došla u 66. minutu kada je