Filip uspešan na startu! Krajinović bolji od Nemca, na redu je još jedan domaći teniser

Alo 13.07.2021

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u osminu finala ATP turnira u Hamburgu.

Krajinović je u prvom kolu pobedio Nemca Danijela Altmajera - 6:3, 6:7 (3), 6:1, posle dva sata i 27 minuta igre. Filip je odlično započeo meč i napravio brejk već u četvrtom gemu. Do kraja seta je bio prilično siguran na svoj servis i rešio taj deo igre u svoju korist - 6:3. U drugom setu je viđena velika borba. Ponovo je srpski teniser došao do ranog brejka, ali je onda Altmajer osvojio četiri gema u nizu i poveo sa 5:3. Spasao je Krajinović jednu set loptu i