Ко је бивши учесник парова који је претукао девојку у кафићу? Био је са Милијаном, малтретирао ју је у ријалитију, па био избачен!
Курир 20.07.2021

Бивши учесник ријалити програма "Парови", Немања Стаматовић Жабац напао је девојку М.Ј. у једном локалу на Новом Београду. - Дошао је у локал.
Сео је за сто, а потом је почео да виче како треба да изађем из локала и да ставим катанац, јер је то његов локал. Ми закупљујемо тај локал од њега и супруг и његов друг су му унапред све платили. Рекла сам му да нећу да закључам локал, а он ми се уз салву увреда и псовки уносио у лице и претио ми - препричава драму М. Ј. - Бесно је шутирао врата, псовао ми је мајку и децу. У једном тренутку ме је јако гурнуо, умало нисам пала. Покушала сам да се склоним иза