HVALA Vam za RADOST! Zlatna Milica, Novak i srpski sportisti

U centar 27.07.2021

Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić ponovo je postala olimpijska šampionka! Milica je u finalu olimpijskog turnira u kategoriji 67+ kilograma savladala sjajnu Dabin Li iz Južne Koreje (10:7) i osvojila zlatnu medalju na OI u Tokiju.

Slušajući himni pic.twitter.com/8RmtZUOcR3 — Drustvene mreze (@drustvenidrug) July 27, 2021 I plakala je Milica, dok se izvodila himna „Bože pravde“. I svi su oni ponosni na Srbiju. I bore se svim srcem, reprezentacija BASKET 3×3, odbojkašice, košarkašice, kajakaši i svi ostali. Naravno i dosadašnji osvajači dve medelje Tijana Bogdanović i strelac Damir Mikec. I Novak Đoković koji je katalizator dobre energije na OI u Tokiju. Evo kako je slavio sa ostalim srpskim