Hrabri Velež odoleo favorizovanim šveđanima! Rijeka remizirala u Škotskoj, Bazel čeka Čukarički!

Alo 05.08.2021

Fudbaleri Veleža odigrali su nerešeno sa Elfsborgom u Švedskoj u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije - 1:1.

Poveli su "rođeni“ u 32. minutu, a strelac je bio Slaviša Radović. Ipak, samo dva minuta kasnije domaćin je došao do izjendačenja i, ispostaviće se, postavio konačan rezultat utakmice. Strelac je bio Per Frik. Ukoliko se plasira u naredno kolo, Velež će čekati bolji iz duela koji igraju švajcarski Lucern i holandski Fejnord. Do kraja utakmice oba tima su imala svoje prilike, a jednu od boljih je propustio Radovac u 90. minutu kada je šutirao preko gola Elfsborga.