Stativa, pljusak i crveni karton u novom sadu: Vojvodina poražena od favorizovanih Austrijanaca: Srpski klub kažnjen za greške!

Kurir 05.08.2021
Stativa, pljusak i crveni karton u novom sadu: Vojvodina poražena od favorizovanih Austrijanaca: Srpski klub kažnjen za…

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od austrijskog LASK-a u prvom meču trećeg kola Lige konferencije rezultatom 0:1

Austrijanci su stigli kao favorit u Novi Sad i od početka su zaigrali ofanzivno. Prvu veliku šansu imali su u 26. minutu, sa ivice šesnaesterca šutirao je Šmit, a nedugo zatim i Pocman. Simić je u obe situacije bio skoncentrisan. Vojvodina je pokušavala iz kontranapada, a svakako je najopasniji bio posle pokušaja Mrkaića,ali je lopta je završila pokraj gola. Trener Novosađana Slavoljub Đorđević pokušao je sa promenama na startu drugog poluvremena. Ušli su Zukić i