Vaterpolisti Španije najveći gubitnici na OI! Bili korak od finala protiv Srbije, sada ostali bez medalje u potpunom šoku

Sportal blic 08.08.2021
ostala je bez medalje na u Tokiju. Mada je imala ulogu favorita u meču za bronzu, rezultatom 9:5 je poražena od selekcije Mađarske. Mađari su meč prelomili u drugom poluvremenu kada Španci nisu postigli nijedan pogodak. Velika borba je trajala u prve dve četvrtine i bilo je nerešeno, 5:5 na kraju druge. Međutim, Mađari su onda potpuno stali i imali sreću da Španija ne odmakne tokom treće, već je na ulasku u poslednju imala samo gol prednosti. A onda, tri gola