Beograd čuva lidersku poziciju

Vesti online 10.08.2021  |  M. N. - Vesti

Četiri nedelje prinudne pauze zbog nedavnog lokdauna u Južnoj Australiji i restrikcija koje su usledile, uspele su da izbace Beograd iz pobedničkog koloseka, ali ne i da skinu klub iz Vudvila sa liderske pozicije u Prvoj ligi Južne Australije. Prva državna liga Južne Australije

U uzbudljivom derbiju kola protiv direktnog konkurenta za tron Modburi Džetsa, izboren je remi (1:1) s kojim je najstariji srpski klub ostao na prvoj poziciji, sa dva boda više i utakmicom manje od rivala. Beograd je rano poveo sa 1:0, golom proverenog strelca Kajla Markama u 6. minutu. Posle tog vođstva domaći su malo usporili tempo, što je ekipa Modburija iskoristila u 32. minutu i izjednačila. Tada se rasplamsala žestoka borba, bilo je prilika pred oba gola, ali