Kustin “šamar”: Najpoznatiji hrvatski novinar Darko Hudelist piše za novi Nedeljnik o bliskom susretu sa Emirom Kusturicom u “Maderi”

Nedeljnik 01.09.2021  |  Darko Hudelist
Kustin “šamar”: Najpoznatiji hrvatski novinar Darko Hudelist piše za novi Nedeljnik o bliskom susretu sa Emirom…

Alberto PIZZOLI / AFP / Profimedia Često me pitaju jesam li u Srbiji ikada, kao hrvatski novinar, doživio bilo kakvo ružno ili negativno iskustvo.

Nisam, sve dok mi se ipak nije dogodilo nešto baš jako, jako neugodno, da ne kažem – traumatično. I to u trenutku kada sam se tome najmanje nadao. Bilo je to u Maderi, 19. juna 2017, dva dana pre nego što ću se prvi put sresti s Aleksandrom Vučićem u zgradi Predsedništva… U novom Nedeljniku čitajte tekst Darka Hudelista: – Kako me je Emir Kusturica napao u “Maderi” i naterao da zavolim srpski narod i Srpsku pravoslavnu crkvu – Šta mi je rekao u punom restoranu – U

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »