Prokockali pobedu: Makedonci u finišu ispustili dva gola prednosti, san o Mundijalu sve dalji (video)

Hot sport 05.09.2021  |  Vladimir Kolarik HotSport

Fudbaleri Severne Makedonije remizirali su na gostovanju Islandu rezultatom 2:2 (0:1), u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Naše istočne komšije imaće za čime da žale, pošto su na ovom susretu uspeli da prokockaju prednost od dva gola i na taj način znatno otežaju svoj položaj u kvalifikacionoj grupi J. Utakmica je krenuo dobro po Makedonce, koji su već u 12. minutu došli do prednosti, a pogodak je postigao Velkovski nakon centaršuta Alioskog iz kornera. Upravo je Alijoski bio taj koji je duplirao prednost Severne Makedonije u 54. minutu, nakon odlične solo akcije i udarca sa ivice