Partizanov trijumf u Kragujevcu za nastavak sjajnog niza, Čika Dača videla i pojačanje iz Holandije!

Sportske.net 11.09.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana savladali su Radnički u Kragujevcu sa 3:1 u okviru osmog kola Superlige Srbije.

Nije dobro počelo po "crno-bele" pošto je domaćin poveo u osmom minutu posle proboja Varjačića, Saničanin je loše reagovao u sopstvenom kaznenom prostoru i postigao autogol. Od tog trenutka, gosti su preuzeli inicijativu, videli smo i spornu situaciju kada Ostraćanin nije reagovao na igranje rukom Kragujevčana blizu gola, ali je već u 39. minutu Miloš Jojić lepim pogotkom poravnao rezultat. Dva minuta kasnije, rođeni Kragujevčanin i napadač Partizana Filip Holender