Stanković pobedom proslavio svoj, ali i rođendan Marakane: Puno emocija, lepa pobeda

Telegraf 11.09.2021  |  Telegraf.rs

Nije baš najjasnije bilo kakva je situacija što se tiče napadača Milana Pavkova koji je napustio igru zbog povrede

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je nakon pobede nad Proleterom 3:0 da je veoma srećan što je svoj, ali i rođendan Marakane proslavio trijumfom. Ipak, i pored toga zamera svojim izabranicima što ranije nisu rešili susret, jer su crveno-beli već do poluvremena mogli da vode rezultatom koji je bio aktuelan tek od 75. minuta. - Bilo je kao i što pričali. Hvala navijačima na lepom rođendanu. Puno emocija ovde na Marakani. Ovo je utakmica gde smo imali 10