Nova velika senzacija u Ligi šampiona! Svi pričaju o pobedi Šerifa, Zvezda sad tek vidi sa kim je igrala - Haland nastavio nestvaran niz

Sportal blic 15.09.2021
Nova velika senzacija u Ligi šampiona! Svi pričaju o pobedi Šerifa, Zvezda sad tek vidi sa kim je igrala - Haland nastavio…

Odigrane su dve utakmice današnjeg programa prvog kola Lige šampiona, a slavili su Šerif i Borusija Dortmund.

Prvak Moldavije je sa 2:0 porazio Šahtjor, dok su "milioneri" savladali Bešiktaš sa 2:1. Veliko je iznenađenje pobeda tima iz Tiraspolja koji je odlično odigrao meč sa ukrajinskim velikanom. Već nakon 16 minuta fudbala u Moldaviji je Šerif poveo pošto je Kristijano odlično uposlio Adamu Traorea. Ukrajinci su napadali sve vreme meča, ali su u realizaciji bili očajni, dok je na visini zadatka bio golman domaćeg tima Jorgos Atanasijadis. Momo Jansan je u 62. minutu