FOTO izlog iz ''Arene'': Partizan i Efes u evroligaškoj atmosferi, šta je sa Smailagićem?

Sportske.net 16.09.2021  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme utakmice između Partizana i Efesa u Štark Areni u Beogradu, a rezultat je 46:45 za crno-bele.

Meč se igra povodom okončanja igračke karijere Novice Veličkovića, a počeo je odavanjem pošte jutros preminulom treneru Dušanu Ivkoviću. Miletić, Lidej i Panter u uvodnim minutima meča donose Partizanu prednost od 8:2. Moerman prekida tu seriju i ubrzo gosti stižu na 8:7. Kako je meč odmicao, isticali su se i Micić i Petrušev kod gostiju, ali su se i crno-beli odlično držali protiv aktuelnog evropskog prvaka i dugo su održavali blagu rezultatsku prednost. Poenima