Remi Partizana i Zvezde u “165. večitom derbiju”: Crno-beli ispustili pobedu u finišu (VIDEO)

Vesti online 19.09.2021

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde igrali su bez pobednika, 1:1 u derbi meču 9. kola Superlige Srbije.

Partizan je poveo u 34. minutu pogotkom Natha. Zvezda je do izjednačenja stigla u finišu meča u 83. minutu golom Kataija. Natho😍🔥🖤🤍👑 pic.twitter.com/FcL9fvCLOe — Grobarka (@ima1tim) September 19, 2021 Partizanu je poništen gol na početku drugog poluvremena. Glavni sudija Novak Simović je konsultovao VAR i potvrdio svoju odluku. Partizan je prvi na tabeli sa 22 boda, dok je Zvezda druga sa dva poena manje. “165. večiti derbi” odigran je na stadionu u Humskoj pred