Gorelo u Humskoj! Katai spasio zvezdu, Partizan ostaje prvi: Počelo bombom Natha, završeno hicem "desetke" crveno-belih!

Mondo 19.09.2021  |  Dušan Ninković

Najveći meč srpskog fudbala završen je nerešenim rezultatom, uz pogotke Bibarsa Natha u 36. i Aleksandra Kataija u 83. minutu.

Najveći meč srpskog fudbala završen je nerešenim rezultatom, uz pogotke Bibarsa Natha u 36. i Aleksandra Kataija u 83. minutu. Partizan i Crvena zvezda remizirali su 1:1 (1:0) u Humskoj! Posle dve velike prilike gostiju (i pogođene prečke Partizanovog gola), Bibars Natho dao je gol u 36. minutu, lepoticom sa oko 25 metara, kojom je kaznio to što su mu defanzivci crveno-belih dali nedopustivo mnogo prostora, a Milan Borjan loše reagovao. Posle niza promašaja