Juventus jedva prekinuo košmarnu seriju! Stara dama umalo opet da prokocka bodove, tek iz petog pokušaja je stigla do pobede!

Sportal blic 22.09.2021

Muče se poprilično fudbaleri na startu nove sezone, a nakon što su, konačno su uspeli da dođu do pobede i pobegnu iz opasne sezone.

Posle četiri "kiksa", dva remija i isto toliko poraza, u petom kolu Serije A, klub iz Torina je savladao Veronu sa 3:2. I ponovo je Alegrijeva ekipa bila na ivici ambisa i blizu da prospe bodove. Poveli su crno-beli golom Moisa Kena u 28. minutu, a onda je Specija preokrenula. Prvo je Đasija udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao Šćešnog, a onda je isto učinio i Antiste početkom drugog poluvremena. Nakon toga je Juventus napadao sve vreme, a to se isplatilo u