„Kragujevac” potonuo u „Jadranu”, „Stanovo” bolje od „21. oktobra” – Gosti obeležili 5. kolo Druge gradske lige

Glas Šumadije 26.09.2021  |  Zoran Mišić
„Kragujevac” potonuo u „Jadranu”, „Stanovo” bolje od „21. oktobra” – Gosti obeležili 5. kolo Druge gradske…

Završeno je i kompletno 5. kolo Druge gradske fudbalske lige, za koje se, jezikom sportskih reportera može reći da su ga obeležile gostujuće ekipe. „Divostin” je pobedio „Seljaka” u Cvetojevcu, „Kragujevac” izgubio na svojoj „Jazbini” od „Jadrana” a „Stanovo” trijumfovalo u gostima kod „21. oktobra”.

Pa, da počnemo od početka, utakmica koje su odigrane u 11 sati. Gosti su odneli sva tri boda sa košutnjačke „Jazbine”, FK „Jadran” je opet trijumfovao (nedavno, i u Kupu) nad FK „Kragujevcom” rezultatom 4:3. Ljubitelji fudbala uživali su u pravom fudbalskom spektaklu i goleadi koja je prikazana na današnjem susretu. Golove za domaći tim postigli su Vojislav Đukić u 23. minutu, a dvostruki strelac je bio Predrag Živadinović u 67. i 95. minutu. Ipak to nije bilo