Rukomet: Kragujevčani pretrpeli poraz na Banjici

iKragujevac 26.09.2021

Rukometaši Radničkog su u drugom kolu Arkus lige za muškarce, pretrpeli poraz na gostujućem terenu u Beogradu od ekipe Obilića rezultatom 24:20, poluvreme 14:14, tako da će šansu za osvajanjem novih bodova potražiti u sledećem kolu. Nakon ovog kola, Kragujevčani zauzimaju treće mesto na tabeli sa 2 osvojena boda.

Upozoravao je stručni štab Radničkog da ekipa Obilića, miks iskusnih i mladih, talentovanih igrača može da bude veoma neugodna na svom terenu, ako im se dozvoli da se razmahnu. Kragujevčani su dobro otvorili utakmicu, igralo se gol za gol, diktirali tempo i izmicali za korak vitezovima sa Vračara. Prvu osetnu prednost od 2 gola, Radnički stiče pogotkom Davidovića u 12. minutu (5:7), koju održava sve do 24. minuta i rezultata 11:13. Delovao je šumadijski superligaš