Ludogorec siguran pred zvezdu: Šampionu Bugarske malo više od pola sata dovoljno da sruši Botev

Večernje novosti 26.09.2021  |  Novosti online

Foto: EPA-EFE/VASSIL DONEV Spremni su i crveno-beli koji su još lakše preskočili prepreku zvanu Novi Pazar (4:0), tako da i jedni i drugi u dobrom raspoloženju čekaju četvrtak i meč u drugog kola Lige Evrope.

Kada je meč protiv Boteva u pitanju, svi pogoci su postignuti posle 38 minuta fudabala. Tekpetej je u devetom načeo rivala. Ipak, gost se brzo oporavio od šoka i izjednačio preko Paula. No, u razmaku od dva minuta kiparski napadač Pjeros Sotiriju dva puta trese mrežu rivala i donosi nova tri boda ekipi koju sa klupe predvodi Valdas Dambrauskas. Ludogovrec je prvi na tabeli sa 18 bodova, Botev zauzima devet mesto i osvojio je devet bodova. Utakmica u Razgradu igra