Plivanje: Takmičari Spartak Prozivke osvojili 41 medalju na Jesenjem kupu, za ekipno drugo mesto

Subotica.com 29.09.2021  |  Subotica.com

U subotu je na bazenu "Prozivka" održan "Jesenji kup Subotice" na kojem su učestvovali i plivači Spartak Prozivke u svim uzrasnim kategorijama i u ekipnom plasmanu, u jakoj konkurenciji, zauzeli 2. mesto.

Subotičani su ostvarili zapažene rezultate - okitili se 41 medaljom od toga sa 15 zlatnih, 12 srebrnih i 14 bronzanih. Zlatne medalje u osvojili: Leon Ujvari na 50m slobodno i 100m delfin, Darko Rakić na 50m leđno, Ognjen Gabrić na 100m leđno, Luka Marks na 50m prsno, Nikolas Martin na 50m delfin i 100m mešovito, Olja Mihajlović na 50m slobodno, Petra Čajkaš na 100m leđno, 100m prsno i 100m mešovito, Mia Mihajlović na 50m prsno, Lena Torbai na 100m prsno, Nina