Liga šampiona: Ronaldo je svemoguć, postao rekorder pa dao gol za pobedu u 95. minutu!

Telegraf 29.09.2021  |  Telegraf.rs

Junajted "preživeo" juriše Viljareala, Portugalac krunisao veče u kojem je postao igrač sa najviše utakmica u istoriji Lige šampiona

Neverovatni Kristijano Ronaldo je natčovek, vanzemaljac, "čovek sa planete Kripton". Opet je bio heroj, ponovo je pogodio u smiraj utakmice po ko zna koji put u karijeri - u sredu uveče doneo 2:1 Junajtedu protiv Vilajreala u 2. kolu Lige šampiona. Gosti su vodili na "Old Trafordu" 1:0, mogli su lako i do 2:0, imali su sijaset prilika da uzdrmaju Solskjerov tim, ali ih je preseako najpre Telesov gol na isteku sata igre, a onda i dotukao neverovatni, neprevaziđeni