A: Jović je taman počeo bolje da igra... Nova blamaža real Madrida! Posle Šerifovog šamara, usledio novi, još jači!

Sportal blic 03.10.2021  |  St. K.

Ne da se ... doživeli su novi, drugi uzastopni poraz ove nedelje, pošto su ostali bez bodova na gostovanju Espanjolu u okviru 8. kola La lige.

Ekipa Karla Anćelotija je ovoga puta, , i u nacionalnom šampionatu doživela neuspeh, i to identičnim rezultatom - 2:1, a treba napomenuti da je Luka Jović upisao asistenciju, kada je uposlio Karima Benzemu za jedini gol Reala na ovom meču. Espanjol je prvi stigao do vođstva u 17. minutu preko De Tomasa, da bi u 60. Vidal kaznio "kraljeve". Čast je spasio Benzema u 71. minutu i to posle dodavanja Jovića, koji je ušao u igru u 62. minutu. Treba napomenuti i da su