Stvarno najbolji vaterpolo na svetu! Nestvarna predstava novobeogradskog "drim-tima" i pobeda od 31 gola razlike!

Sportal blic 06.10.2021  |  Dr. P.

Vatrpolisti Novog Beograda silovito su startovali u šampionatu Srbije koji ove godine s razlogom nosi epitet j! Izabranici trenera Vladmiria Vujasinovića su u prvom kolu više nego ubedljivo savladali ekipu Nais rezultatom 32:1! Da dobro ste pročitali - 31 gol razlike, po četvrtinama: 9:0, 7:0, 9:1, 7:0.

Novobeograđani su u potpunosti opravdali ulogu velikog favorita. Apsolutno su dominirali u bazenu, pružili su veoma efikasnu partiju i od prvog do poslednjeg minuta demonstrirali razliku u klasi. - Nisam očekivao ovako slab otpor Niša, ali mi ćemo se i u budućnosti isključivo baviti baviti našom igrom. Otvorili smo šampionat na najbolji mogući način, onako kako smo želeli. Bilo je i dosta publike i to je zaista ostavilo lep utisak. Sledi nam meč sa Zemunom, posle