Тешко поднео раскид са фаталном плавушом! Пукла веридба Српкиње и једног од најомиљенијих странаца у Звезди - она нашла новог дечка, он обрисао слике!
Спортал блиц 09.10.2021

, један је од странаца који су успели да уђу под кожу навијачима Црвене звезде, иако на терену није успео да остави дубљи траг.
Офанзивни везиста је напустио нашу земљу, тренутно наступа у Шпанији, а у међувремену је раскинуо са атрактивном Српкињом, Ксенијом Ђорђевић. Наиме, фудбалер је током карантина када је избила пандемије коронавируса верио Ксенију, која је "да" рекла уз песму Митра Мирића "Не може нам нико ништа". Ипак, неколико месеци касније, њихова љубав доживела је крах. Они више нису у вези, коју су започели док је Словак наступао на позајмици у Радничком из Ниша. Њих двоје