Var rasplakao Hrvate: Vatrenima izmiče Mundijal, izgubili prvo mesto u grupi! Slovaci, sudije i Rusi utišali Osijek! Video

Kurir 11.10.2021

Fudbaleri Hrvatske odigrali su nerešeno 2:2 protiv Slovačke u kvalifikacijama za SP u Kataru.

Slovaci su dva puta vodili u prvom poluvremenu, najpre golom Štanca u 20. minutu, ali je brzo izjednačio Kramarić u 25. Ipak, u završnici prvog dela odličnu kontru Slovaka u novu prednost pretvorio je Haraslin. "Vatreni" su u drugom poluvremenu napadali i uspeli da izjednače u71. minutu. Luka Modrić je izveo slobodan udarac, živi zid Slovaka se raspao i bilo je 2:2, i lopta je nekako ušla u gol. U 84. minutu Nikola Vlašić je postigao gol koji je, naizgled, izgledao