"Vladala je potpuna tišina!" Piksi otkrio detalje sa poluvremena posle kiksa Rajkovića, ono što mu je rekao ostaće upamćeno: Iskreno, zagrlio sam ga! /video/

Sportal blic 13.10.2021  |  St. K.
"Vladala je potpuna tišina!" Piksi otkrio detalje sa poluvremena posle kiksa Rajkovića, ono što mu je rekao ostaće…

I ponovo je pokazao veličinu! i tako došla na korak do Svetskog prvenstva, a i pored pobede greška golmana je na neki način obeležila meč.

Gotovo kao u video igrici je izgledala cela situacija, neočekivano je uopšte gostujući tim došao do šanse i kontranapada, zbunjena je bila odbrana "orlova", a do lopte je stigao Rajković koji je nije izbacio na protivničku polovinu, već je počeo da dribla rivale. Tu se prevario - oduzeli su mu loptu, pa postigli gol za 1:1 na samom kraju prvog poluvremena. Srećom, to nije imalo mnogo uticaja na krajnji rezultat, tačnije ishod, pošto su Srbi trijumfovali na kraju