Haos u Kolumbiji! Sudija osam minuta gledao VAR i poništio gol u 100. minutu video

Kurir 15.10.2021

Duel fudbalera Kolumbije i Ekvadora u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru 2023. godine, koji je završen bez golova, predmet je mnogih priča, jer je trajao 100. minuta, a baš u tom poslednjem je bilo uzbudljivo.

Tada je reprezentativac Kolumbije Jeri Mina zatresao mrežu, ali gol nije priznat, jer je defanzivac Evertona igrao rukom prilikom prijema lopte. Sudija je osam minuta gledao VAR i presudio da gol ne važi. Kolumbiji je ovo treći meč u oktobru koji je završen rezultatom 0:0. Urugvaj je poražen od Brazila 4:1, te dele to četvrto mesto sa 16 bodova. Drim tim PSŽ-a ne igra onako kako su mnogi očekivali. Možda je prilika da se trio Nejmar - Mesi - Mbape raspuca večeras