Zvezda demolirala Kolubaru sa čak 7:1! Šampion za 45 minuta postigao šest golova, a onda su na kraju dobili dobili veliku "stvar" - Marka Lazetića!

Sportal blic 16.10.2021
Zvezda demolirala Kolubaru sa čak 7:1! Šampion za 45 minuta postigao šest golova, a onda su na kraju dobili dobili veliku…

Fudbaleri danas su pokazali sjajnu igru, naročito u prvih 45. minuta, pa su na kraju zabeležili ubedljivu pobedu nad u okviru 13. kola rezultatom 7:1 (6:0).

Golove za šampiona Srbije postigli su Ivanić (dva), Pavkov (dva), Ben, Dragović i Lazetić, dok je čast domaćina sačuvao Mladenović pred sam kraj meča. Ovo je bila još jedan fenomenalna utakmica izabranika Dejana Stankovića. U prvih 45. minuta postići čak šest golova jasno govori o kvalitetu tima, koji je danas igrao bez Aleksandra Kataija. Ipak, jednu "veliku stvar" su dobili crveno-beli, a to je Marko Lazetić! Golgeter koji ima samo 17 godina je danas postigao