Zvezda u sedmoj brzini u Lazarevcu, šampion dao šest golova za poluvreme (video)

Sportski žurnal 16.10.2021

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Lazarevcu ekipu Kolubare sa ubedljivih 7:1, u utakmici 13. kola Super lige Srbije

Ekipa Dejana Stankovića upisala je devetu pobedu u šampionatu i druga je na tabeli sa 29 bodova, odnosno ima dva boda manje od Partizana. Na drugoj strani, Kolubara je doživela osmi poraz i nalazi se na 12. poziciji sa 13 bodova. Zvezda je dobru igru i inicijativu „naplatila” već u prvom poluvremenu kada je postigla svih šest golova. Goleadu je započeo Aleksandar Dragović u devetom minutu kada je lepo zahvatio loptu posle asistencije Milana Rodića, koji je bio