Dejan Stanković: ‘Čestitam malom Lazetiću! Neka dobro zapamti šta znači dati gol za Zvezdu’

Hot sport 16.10.2021  |  HotSport Dimitrije Nišavić

Ubedljiv trijumf aktuelnog šampiona! Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Kolubaru u Lazarevcu sa 7:1 u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su već maltene u prvom delu igre rešili pitanje pobednika, da bi sigurnom igrom u drugom poluvremenu došli do nova tri boda u nacionalnom prvenstvu. Prve utiske posle ubedljive pobede izneo je šef stručnog štaba Zvezde, Dejan Stanković. -Izgleda mnogo dobro kada otvoriš utakmicu na vreme i za razliku od drugih utakmica ovde je svaki šut ulazio u gol, osim penala koji smo promašili. Čestitam momcima na odnosu, od prvog minuta do poluvremena stvarno dati