Stalno ih kažnjavaju posle naših utakmica! Mihajlović besneo pred novinarima: Umoran sam od svega toga!

Kurir 17.10.2021

Trener Bolonje, Siniša Mihajlović, još jednom je oštro kritikovao sudije u Seriji A.

U 8. kolu italijanskog prvenstva, njegova ekipa je osvojila bod na gostovanju Udinezeu pošto je utakmica završena rezultatom 1:1. Udineze je ostalo sa igračem manje još u prvom poluvremenu pošto je Rikardo Pereira u 38. minutu dobio drugi žuti karton, ali Mihajlović je ubeđen da je sudija u nastavku utakmice napravio više grešaka na štetu Bolonje. Musa Berou je u 67. minutu doneo prednost gostima, a konačan rezultat je postavio Beto u 83. minutu. - Ne razumem ako