Siniša Mihajlović nije mogao da se obuzda, besan kao retko kad: Možda će sudije biti suspendovane, ali nije prvi put da nam ovo rade!

Sportal blic 17.10.2021  |  Vl.K.
Siniša Mihajlović nije mogao da se obuzda, besan kao retko kad: Možda će sudije biti suspendovane, ali nije prvi put da nam…

Fudbaleri remizirali su na gostovanju ekipi Udinezea rezultatom 1:1, uprkos tome što su gotovo sat vremena imali brojčanu prednost na terneu.

Donaćin je u 38. minutu ostao sa igračem manje na terenu, nakon isključenja Roberta Pereire, međutim to nije pomoglo ekipi da iz Friulija donesu kući tri boda. Bolonja je brojčanu nadmoć na terenu materijalizovala u 67. minutu, kada joj je prednost doneo Musa Borov, ali je u 83. minutu usledio hladan tuš za goste u vidu izjednačujućeg pogotka Beta. Nakon ovog susreta trener Bolonje, Siniša Mihajlović, izrazio je nezadovoljstvo arbitražom na ovom susretu, ističući