"Pljuštali" golovi u LŠ - Siti odličan pet, Sporting rešio meč u prvom poluvremenu

Sportske.net 19.10.2021  |  Sportske.net

Mančester Siti ubedljivo je pobedio Klub Briž u gostima rezultatom 5:1 (2:0) u okviru prvog večerašnjeg meča grupe A.

Siti je pokazao poečtnu inicijativu, pre svega preko Griliša, koji je pokušao da kreira prvu šansu, potom i da se probije do gola protivnika, ali je zaustavljen. Ubrzo se ova inicijativ pretvorila i u pogodak, koji je zbog ofsajda poništen. U 30. minutu meča Foden je poslao loptu u šesnaesterac, a Kanselo nisko šutirao po sred gola za 1:0. Nsoki je startovao previše grubo i sudija je dosudio penal. Marez je u završnici poluvremena uspešno realizovao šut sa bele