Željkov Partizan pobedom debitovao u Evrokupu: Panter i Mur razbili Nemce (VIDEO)

Vesti online 19.10.2021  |  Vesti online

Košarkaši Partizana savladali su Hamburg u gostima 106:97, u meču prvog kola grupne faze Evrokupa u kojem je Željko Obradović vodio crno-bele u evropskom takmičenju posle 30 godina.

Od starta meča, crno-beli su odlično u meč, ali je domaća ekipa odgovorila i preokrenula rezultat. Crno-beli su nakon toga preko Pantera u dva napada uspeli da pogode uz faul. Posle njega, i Jan Madar je u nastavku pogodio dve trojke i doneo prednost gostima Do poluvremena, crno-beli su dodatno pojačali ritam, dve trojke je dodao Mur, a Jam Madar jednu za dvocifrenu prednost. Iako su hvatali domaći priključak, pre svega zahvaljujući Homsliju, crno-beli su se