Belgijanci oteli crno-belima prvu poziciju! Poraz Partizana na domaćem terenu, greška odbrane Gentu donela tri boda!

Alo 21.10.2021

Fudbaleri Genta pobedili su Partizan rezultatom 1:0 na gostujućem terenu u meču trećeg kola Lige konferencija grupe B

Bila je ovo pravo fudbalsko nadmudrivanje, a Belgijanci su uspeli da izađu kao pobednici sa minimalnim trijumfom (1:0). Ovo je prvi poraz Partizana nakon 39 utakmica na domačem terenu. Alo/Vladimir Markovic Obe ekipe ušle su veoma oprezno u utakmicu. U petom minutu meča kapiten Genta Điđi Ofoje dobio je žuti karton zbog simuliranja jedanaesterca. U 8. minutu Partizan je imao prvu ozbiljnu šansu, ipak Meningu je lopta otišla u aut. Tanjug/Ap Belgijanci su zapretili