Najluđi meč lige Evrope ove godine! Sedam golova, veliki preokret i fenomenalni Zambijac!

Sportal blic 20.10.2021  |  S. P.

Danas smo u Moskvi imali priliku da ispratimo fenomenalnu fudbalsku predstavu koju su nam priredili fudbaleri i koja je završena rezultatom 3:4 za goste, gde je bilo apsolutno svega, preokreta, pregršt golova, ali se u svemu tome istakao jedan fudbaler.

I to - Zambijac, , postigao je sva četiri pogotka za ekipu iz Engleske, što je na kraju bilo dovoljno da gosti odnesu trijumf i bodove iz Moskve. Silovito su u utakmicu krenuli domaćini iz Moskve, što je rezultiralo pogotkom Soboleva već u 11. minutu, koji je traljavim udarcem iskoristio loše postavljanje golmana Šmajhela i time doveo u vođstvo ekipu Spartaka. Nisu se na tome zaustavili domaći fudbaleri, pa je u 44. minutu Viktor Mozes iskoristio nepažnju