Srbin blista u MLS: Igrač koji je svojevremeno matirao Borjana sa pola terena, postigao novi spektakularan gol! (video)

Hot sport 21.10.2021  |  HotSport

Srpski internacionalac Luka Stojanović pruža sjajne partije u američkoj MLS ligi.

On je u poslednjoj utakmici postigao gol za Čikago Fajer vredan tri boda u utakmici punoj preokreta protiv Sinsinatija, koja je završena rezultatom 4:3. Nekadašnji igrač Čukaričkog je na teren ušao u 86. minutu, a njegov tim je tada gubio 3:2, da bi samo pet minut akasnije Nejtan Bleket izjednačio. Onda na scenu stupa Stojanović. Nekadašnji Partizanov đak je pokupio loše ispucanu svog tima na loptu na isteku 93. minuta i bombom sa 25 metara od gola rivala, doneo