Srbija brojala do 11! Vrhunska partija "orlića" - do vrha napunjena mreža rivala u kvalifikacijama za EP

Sportal blic 21.10.2021  |  S. P.

U prvom kolu kvalifikacija za kadetsko Evropsko prvenstvo, reprezentativci Srbije deklasirali su vršnjake iz Luksemburga sa ubedljivih 11:0.

Očekivana pobeda pulena selektora ispraćena je festivalom šansi pred golom Lihtenštajna, ali i "punom" mrežom gostiju. Mrežu gostiju iz Lihtenštajna načeo je Jovan Šljivić, momak koji nastupa za kadete Crvene zvezde u 15.minutu , nastavio je njegov klupski saigrač Mateja Bubanj u 23. , u 29. minutu u strelce se upisao i Jovan Milošević, predstavnik novosadske Vojvodine u nacionalnom timu, da bi konačnih 4:0 na poluvremenu zapečatio Šljivić još jednim pogotkom,