Najveća pobeda Saše Ilića u trenerskoj karijeri: Čuka šesticom skresala krila Proleteru

Vesti online 22.10.2021  |  Telegraf

Fudbaleri Čukaričkog zabeležili su jednu od najubedljivijih pobeda u ovoj sezoni Superlige. Brđani su na svom terenu skresali krila Proleteru iz Novog Sada koji je ispraćen kući sa šest komada u mreži – 6:1 (2:1).

Ovo je ujedno i najefikasnija trenerska pobeda u karijeri Saše Ilića, jedina šteta je što je goleadu propratilo samo nekoliko stotina gledalaca. Čukarički je stigao do prednosti već u četvrtom minutu preko Tošića, da bi u 31. minutu Rakonjac povećao na 2:0. Nadu je gostima vratio Evandro u 33. minutu kada je smanjio rezultat na 2:1, ali je ta radost relativno kratko trajala, samo do poluvremena. Kajević je u 51. minutu realizovao penal i povećao na 3:1, a osam