„Divostin” bolji i u Koštunjaku za gol u poslednjem minutu, „Stanovu” sva tri boda sa Ćave u „komšijskom derbiju”

Glas Šumadije 24.10.2021  |  Zoran Mišić
„Divostin” bolji i u Koštunjaku za gol u poslednjem minutu, „Stanovu” sva tri boda sa Ćave u „komšijskom…

U najavi ovog kola, kultne, gradske Druge lige napisasmo za FK „Divostin” – neprikosnoven u ovom rangu takmičenja.

Tako bilo, tako i ostalo. Na gostovanju „Kragujevčanim” u njihovoj „Jazbini” u Košutnjaku „Divostin” je slavio rezultatom 3:2 na ovom gostovanju, i to golom u poslednjim trenucima utakmice. Realni su i čestitaju protivniku i iz menadžmenta FK „Kragujevca”: – U 9. kolu Druge gradske lige, u utakmici koja je opravdala epitet derbija, naš tim je izgubio od lidera na tabeli rezultatom 2:3. Nakon početka utakmice i prvog zvižduka sudije, već u 24. sekundi dosuđen je