Ben srušio Nišlije: Zvezda slavila protiv Radničkog i nastavila “poteru” za Partizanom

Vesti online 24.10.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu Radnički iz Niša sa 1:0 u meču 14. kola Superlige Srbije.

Od samog stara viđen je prilično otvoren meč na obe strane, a i pored dobrih prilika u prvom poluvremenu golova nije bilo. Izabranici trenera Dejana Stankovića “dodali su gas” u drugom delu pa se tako uglavnom igralo na polovini Nišlija koji su se odlično branili. Posebno je bio dobar golman Damih Kahriman koji je u nekoliko navrata spasao gol svog tima. Ipak, u 54. minutu Ivanić je pokrenuo akciju, prosledio loptu za Dionija u dubinu, a ovaj idealno dodao do Bena