Zvezda vezala četvrti poraz u Evroligi: Armani za četvrtinu razbio crveno-bele u Milanu (VIDEO)

Vesti online 28.10.2021  |  Vesti online

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju Armaniju u Milanu 79:62 u meču 6. kola Evrolige.

Pre ovog meča Zvezda je u četiri navrata slavila protiv Armanija, a samo je jendom izgubila kod kuće za ukupan skor od 6:1. Ipak, tim Etorea Mesine kontrolisao je meč i došao do prve pobede na svom terenu nad crveno-belima. Meč je rešen praktično na samom startu pošto je Armani krenuo silovito i potpuno zaustavio nalet Zvezde koja je uspela da ubaci svega 6 poena za četvrtinu. Izabrnici trenera Dejana Radonjića igrali su solidnu odbranu, ali je “škripalo” u napadu