Petoro Kragujevčana iz ”Šumadija karate dođoa” osvojilo medalje na Prvenstvu Evrope!

U centar 31.10.2021

Od 29. do 31. oktobra u Beogradu je održano Prvenstvo Evrope u karateu, na kojem su nastupili i takmičari ”Šumadija karate dođoa”.

Ovom prilikom Kragujevčani su osvojili zlatnu, srebrnu i tri bronzane medalje, saopšteno je iz ovog kluba. Kako se navodi dalje reprezentaciju JKA Šotokan saveza Srbije predstavljalala su 94 takmičara u svim kategorijama, od najmlađe dece do veterana. Iz ”Šumadija karate dođoa” za reprezentaciju su nastupali: Hana Filipović, Olivera Petković, Tihana Aleksić, Irina Dukadinoski, Luka Jokić, Nemanja Antonijević, Uroš Marković i Bogdan Đokić. Hana Filipović je sjajnim