Milenković: Ne postoji osoba koja može da ostane neoštećena gebelsovskim metodama režima
Danas 04.11.2021 | Snežana Čongradin
![Milenković: Ne postoji osoba koja može da ostane neoštećena gebelsovskim metodama režima](https://nstatic.net/img/logo/s/danas.png)
Kandidat opozicije, koji prihvati kandidaturu za predsednika, mora da bude spreman na žrtvu u smislu trajnijeg oštećenja kredibiliteta i dostojanstva, ličnog ali i porodice, smatra Dušan Lj.
Milenković iz Centra za društveni dijalog i regionalne inicijative. Na pitanje da li bi potpredsednik Narodne stranke, Zdravko Ponoš, za kojeg postoje indicije da bi mogao da stane na crtu Aleksandru Vučiću, predsedniku Srbije i Srpske napredne stranke, mogao da izdrži i ostane imun na negativnu kampanju vlasti, politički analitičar, Boban Stojanović, ističe da je nemoguće očekivati da bilo koji kandidat može bilo šta da uradi u pogledu pobede na izborima, ali,