Nerešeno na poluvremenu u Belgiji: Gentu poništena dva gola, Natho zatresao stativu!

Hot sport 04.11.2021  |  Vasilije Kićanović

Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Genta u okviru 4. kola grupne faze Lige konferencija, a rezultat na poluvremenu je 0:0..

Meč je počeo od 18:45 na Gelamko areni, a meč je od velike važnosti jer bi dao crno belima šansu da se bore za prvo mesto u grupi i direktan plasman u osminu finala. Trenutno Gent ima devet bodova, a Partizan šest koji bi bilo kakvom pobedom preuzeo prvo mesto i imao sve u svojim rukama u preostale dve runde. „Parni valjak“ bi pobedom do kraja imao autoput i ka novčanoj nagradi – 650.000 evra za osvajanje prvog mesta i 600.000 za učestvovanje u osmini finala Lige