Jokić uprkos rekordu tragičar u porazu Denvera od Memfisa

RTS 04.11.2021

Košarkaši Memfisa nadigrali su Denver sa 108:106 na svom terenu i u drugoj utakmici u sezoni, a Nikola Jokić je uprkos tome što je odigrao do sada najefikasniji meč bio tragičar meča jer u poslednjim sekundama nije svom timu uspeo da donese produžetak.

Srpski centar iz Sombora je odigrao najefikasniji meč u sezoni postigavši rekord sa 34 postignuta poena uz 11 uhvaćenih, pet podeljenih i dve ukradene lopte za 35 minuta na parketu. Ali sve je to otišlo u drugi plan jer je u poslednjim sekundama meča propustio priliku da svom timu donese izjednačenje i produžetak meča. Meč pun dramatičnih obrta domaćini su odlično počeli i ubedljivo dobili prvu četvrtinu ali je Denver predvođen Jokićem odmah uzvratio i došao na